Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Drukarnia i Księgarnia Polska w Sępólnie Krajeńskim” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Pracownicy i działalność Drukarni- fotografie”

 

Drukarnia i Księgarnia Polska Maksymiliana Kasprowicza

Kolekcja (zbiór/zespół): Drukarnia i Księgarnia Polska w Sępólnie Krajeńskim, Słowa kluczowe: lata 30., lata 20., Sępólno Krajeńskie, , drukarnia, Maksymilian Kasprowicz, przedsiębiorczość


Maksymilian Kasprowicz, redaktor "Gazety Sępoleńskiej" i właściciel Drukarni i Księgarni Polskiej w Sępólnie przed drukarnią, która mieściła się przy ulicy Hallera 16.


Nazwa dokumentu: Drukarnia i Księgarnia Polska Maksymiliana Kasprowicza
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Drukarnia i Księgarnia Polska w Sępólnie Krajeńskim
Teczka (jednostki archiwalna): Pracownicy i działalność Drukarni- fotografie
Numer ID: CATL 14 B / 37.1.2
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1927-06-01 - 1939-08-30
Miejsce wytworzenia: Sępólno
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: lata 30., lata 20., Sępólno Krajeńskie, , drukarnia, Maksymilian Kasprowicz, przedsiębiorczość
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Pracownicy i działalność Drukarni- fotografie"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.