Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Sępólno Krajeńskie- miasto i jego okolice” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Starostwo Powiatowe”

 

Gmach Starostwa w okresie międzywojennym

Kolekcja (zbiór/zespół): Sępólno Krajeńskie- miasto i jego okolice, Słowa kluczowe: Sępólno Krajeńskie, II RP, Starostwo Powiatowe, lata 20., Urząd Miejski, lata 30.


Gmach starostwa powiatowego oddany do użytku we wrześniu 1929 roku. Jego budowa kosztowała 560 tyś. złotych. Do roku 1974 - siedziba władz powiatu. Potem umieszczono tu Urząd Miejski. Od 1999 roku na mocy porozumienia z gminą ponownie stał się w części siedzibą starostwa powiatowego.


Nazwa dokumentu: Gmach Starostwa w okresie międzywojennym
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Sępólno Krajeńskie- miasto i jego okolice
Teczka (jednostki archiwalna): Starostwo Powiatowe
Numer ID: CATL 14 C / 17.6.3
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1929-09-01 - 1939-08-31
Miejsce wytworzenia: Sępólno Krajeńskie
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: Sępólno Krajeńskie, II RP, Starostwo Powiatowe, lata 20., Urząd Miejski, lata 30.
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Starostwo Powiatowe"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.